DES Real Estate TEAM

@desrealestate_team

 • 517 Posts
 • 1 729 Followers
》Kërkoni shtëpinë e ëndrrave!🏠 》Shisni/blini, jepni/merrni me qira #des 🏡 #realestate #tirana #vlore #shkoder #Lushnje #elbasan #fier #himare #saranda
➡️ JEPET APARTAMENT 2+1+ 2 TUALETE + 2 BALLKONE NE BLLOK, TIRANË
🚩Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes dhe ka te gjitha facilitet e nevojshme prane 
🏢Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
📐 Siperfaqja e apartamentit eshte 130m2.

ORGANIZIMI:
🛏🛌 2 Dhoma gjumi
🛋 🪑 1 sallon
👨‍🍳🍲 1 kuzhine
🚽🛁 2 tualete
🖼 2 ballkone

Cmimi: 600 euro/muaj. 
Lirohet ne 22 KORRIK
————————————————————————
ℹ️Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: 
☎+355697032246

🌐 mikele.memetaj@desrealestate.al

🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
. #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

➡️ JEPET APARTAMENT 2+1+ 2 TUALETE + 2 BALLKONE NE BLLOK, TIRANË 🚩Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes dhe ka te gjitha facilitet e nevojshme prane 🏢Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. 📐 Siperfaqja e apartamentit eshte 130m2. ORGANIZIMI: 🛏🛌 2 Dhoma gjumi 🛋 🪑 1 sallon 👨‍🍳🍲 1 kuzhine 🚽🛁 2 tualete 🖼 2 ballkone Cmimi: 600 euro/muaj. Lirohet ne 22 KORRIK ———————————————————————— ℹ️Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: ☎+355697032246 🌐 [email protected] 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

8
0
6 days ago
➡️JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E BARRIKADAVE.

✅Ambienti ndodhet në nje zone me akses ne qendren e Tiranes dhe me te gjitha facilitet e nevojshme prane. 

✅Prona ndodhet në katin 0 dhe ka një sipërfaqe prej 160m2.

✅ORGANIZIMI:
 3 AMBIENTE
 1 TUALETE.

✅Mund të funksionoj për lloje të ndryshme biznesi. 

✅Jepet me qira me çmimin: 100000 leke/muaj

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697032246

🌐 mikele.memetaj@desrealestate.al

🌐 www.desrealestate.al

 #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

➡️JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E BARRIKADAVE. ✅Ambienti ndodhet në nje zone me akses ne qendren e Tiranes dhe me te gjitha facilitet e nevojshme prane. ✅Prona ndodhet në katin 0 dhe ka një sipërfaqe prej 160m2. ✅ORGANIZIMI: 3 AMBIENTE 1 TUALETE. ✅Mund të funksionoj për lloje të ndryshme biznesi. ✅Jepet me qira me çmimin: 100000 leke/muaj Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697032246 🌐 [email protected] 🌐 www.desrealestate.al #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

10
0
6 days ago
➡️ 𝗝𝗘𝗣𝗘𝗧 𝗠𝗘 𝗤𝗜𝗥𝗔 𝗔𝗣𝗔𝗥𝗧𝗔𝗠𝗘𝗡𝗧 1+1 𝗧𝗘𝗞 𝗞𝗢𝗠𝗨𝗡𝗔 𝗘 𝗣𝗔𝗥𝗜𝗦𝗜𝗧,𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘̈

✅Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.
Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

✅ Apartamenti ndodhet në katin e 5-të nje pallati të ri. 

✅Organizohet në: 
1 dhomë gjumi, sallon , 1 kuzhinë, 1 tualet. 

📐 Sipërfaqja e apartamentit është 60 m2
✅ Mundësi parkimi nën tokë. 

✅Çmimi i qirasë: 410 euro/muaj.
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

📞 +3550697032246
📧 mikele.memetaj@desrealestate.al

 #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

➡️ 𝗝𝗘𝗣𝗘𝗧 𝗠𝗘 𝗤𝗜𝗥𝗔 𝗔𝗣𝗔𝗥𝗧𝗔𝗠𝗘𝗡𝗧 1+1 𝗧𝗘𝗞 𝗞𝗢𝗠𝗨𝗡𝗔 𝗘 𝗣𝗔𝗥𝗜𝗦𝗜𝗧,𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘̈ ✅Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës. Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. ✅ Apartamenti ndodhet në katin e 5-të nje pallati të ri. ✅Organizohet në: 1 dhomë gjumi, sallon , 1 kuzhinë, 1 tualet. 📐 Sipërfaqja e apartamentit është 60 m2 ✅ Mundësi parkimi nën tokë. ✅Çmimi i qirasë: 410 euro/muaj. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni. 📞 +3550697032246 📧 [email protected] #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

10
0
6 days ago
Tagg personin me të cilin do të donit të vizitonit këtë vend të mrekullueshëm në Shkodër 😍🌍

 #albania #shqiperia #albanian #shqip #shqiperi #shqipe #love #visitalbania #shqiptar  #shkoder  #bhfyp #nature #naturevideos #traveltheworld #travelalbania #shkodër #beautifuldestinations #desrealestate #myalbania # #diell #male #secretalbania #koman

Tagg personin me të cilin do të donit të vizitonit këtë vend të mrekullueshëm në Shkodër 😍🌍 #albania #shqiperia #albanian #shqip #shqiperi #shqipe #love #visitalbania #shqiptar #shkoder #bhfyp #nature #naturevideos #traveltheworld #travelalbania #shkodër #beautifuldestinations #desrealestate #myalbania # #diell #male #secretalbania #koman

58
9
6 days ago
📣 📣 𝗦𝗵𝗶𝘁𝗲𝘁 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 2+1 ,
𝗟𝗮𝗽𝗿𝗮𝗸𝗲̈,𝗧𝗶𝗿𝗮𝗻𝗲̈.

💥𝐏𝐄𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐓𝐀𝐍𝐈!💥

🏡 Shitet Apartament 2+1 (i pamobiluar) 
Pranë Spitalit Amerikan, Laprakë, Tiranë 🏡

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 48.000 € 

Sipërfaqja e tij totale është 63 m2 dhe ndodhet në katin e 5-t të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti organizohet në: 
✅2 dhoma gjumi
✅ 1 sallon + kuzhinë 
✅ 1 tualet
✅ 2 ballkone
✅Hipotekë
✅Ashensor
✅ Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës.

📍Vendndodhja: Pranë Spitalit Amerikan, Laprakë, Tiranë
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
➡️ Endri Xhafa
📲 +355 69 392 8000
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.
 #realestate #albania  #desrealestate #prona #merrjepal #investment  #investo #shqiperia #hipoteke 
 #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #qira #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #shtepineshitjetirane2021 #architecture #interior #vlora #fier #shkodra #elbasani #shqip

📣 📣 𝗦𝗵𝗶𝘁𝗲𝘁 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 2+1 , 𝗟𝗮𝗽𝗿𝗮𝗸𝗲̈,𝗧𝗶𝗿𝗮𝗻𝗲̈. 💥𝐏𝐄𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐓𝐀𝐍𝐈!💥 🏡 Shitet Apartament 2+1 (i pamobiluar) Pranë Spitalit Amerikan, Laprakë, Tiranë 🏡 💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 48.000 € Sipërfaqja e tij totale është 63 m2 dhe ndodhet në katin e 5-t të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti organizohet në: ✅2 dhoma gjumi ✅ 1 sallon + kuzhinë ✅ 1 tualet ✅ 2 ballkone ✅Hipotekë ✅Ashensor ✅ Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës. 📍Vendndodhja: Pranë Spitalit Amerikan, Laprakë, Tiranë ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ➡️ Endri Xhafa 📲 +355 69 392 8000 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #qira #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #shtepineshitjetirane2021 #architecture #Interior #vlora #fier #shkodra #elbasani #shqip

14
0
7 days ago
💥SUPER OKAZION! SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN "APOLLONIA" FIER.

✅Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore.

📐Siperfaqa e tij eshte 26.47m2

✅Çmimi është 35.000 Euro i panegociueshem.

——————————————————————————————
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 69 20 45 103
📧 marinela.pelari@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
————————————————————
.
.
.
 #realestate #albania #fier #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #magazine #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #industri #mobileri #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperiaime

💥SUPER OKAZION! SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN "APOLLONIA" FIER. ✅Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore. 📐Siperfaqa e tij eshte 26.47m2 ✅Çmimi është 35.000 Euro i panegociueshem. —————————————————————————————— Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355 69 20 45 103 📧 [email protected] 🌐 www.desrealestate.al ———————————————————— . . . #realestate #albania #fier #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #Magazine #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #industri #mobileri #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperiaime

16
1
7 days ago
➡️ JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+BALLKON TE PAZARI I RI , TIRANË

✅Sipërfaqja e apartamentit eshte 91 m2

✅Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.
Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

✅ Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri & Lluksoz

✅Organizohet në: 2 dhome gjumi, sallon , 1kuzhinë, 1 tualet, 1ballkon

✅Çmimi i qirasë: 500€/muaj.
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

📞 +3550697032246
📧 mikele.memetaj@desrealestate.al

 #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

➡️ JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+BALLKON TE PAZARI I RI , TIRANË ✅Sipërfaqja e apartamentit eshte 91 m2 ✅Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës. Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. ✅ Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri & Lluksoz ✅Organizohet në: 2 dhome gjumi, sallon , 1kuzhinë, 1 tualet, 1ballkon ✅Çmimi i qirasë: 500€/muaj. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni. 📞 +3550697032246 📧 [email protected] #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

21
2
7 days ago
SHITET APARTAMENT 1 + 1 + BALLKON + OBORR TE RRUGA BABE REXHA, TIRANË

✅Kati 1
✅Pallat egzistues
✅I sapo rikonstruktuar. 
📐Sipërfaqe totale 55 m2. 
📜 Dokumentacion i rregullt Hipotekor
✅Çmimi i shitjes 70,000 Euro. I negociueshëm. 

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697032246
📧 mikele.memetaj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.
 #realestate #albania #tirana #imobiliare #blloku #shitje #shitje #desrealestate #prona #shqiperiaime #marketing #agjent # #property #bestintown #okazione #tiranaalbania #realtor #bestagents #njerez #forsale #kosovo #sold #merrjepal #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia #hipoteke

SHITET APARTAMENT 1 + 1 + BALLKON + OBORR TE RRUGA BABE REXHA, TIRANË ✅Kati 1 ✅Pallat egzistues ✅I sapo rikonstruktuar. 📐Sipërfaqe totale 55 m2. 📜 Dokumentacion i rregullt Hipotekor ✅Çmimi i shitjes 70,000 Euro. I negociueshëm. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355697032246 📧 [email protected] 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #blloku #shitje #shitje #desrealestate #prona #shqiperiaime #marketing #agjent # #Property #bestintown #okazione #tiranaalbania #Realtor #bestagents #njerez #forsale #kosovo #Sold #merrjepal #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia #hipoteke

10
0
7 days ago
📣 📣 Ulet Çmimi i apartamentit me 10.000 €
𝐍𝐠𝐚 𝟏15.𝟎𝟎𝟎€ 𝐍ë 𝟏05.𝟎𝟎𝟎€, 

💥𝐏𝐄𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐓𝐀𝐍𝐈!💥

🏡 Shitet Apartament 2+1+2 (i pamobiluar) 
Pranë Kompleksit Delijorgji, Tiranë 🏡

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 𝟏05.𝟎𝟎𝟎€ 

Sipërfaqja e tij është 92 m2 dhe ndodhet në katin e 4-t të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti organizohet në: 
✅2 dhoma gjumi
✅ 1 sallon + kuzhine 
✅2 tualete 
✅ 1 ballkon
✅Hipotekë
✅Ashensor
✅ Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës.

📍Vendndodhja: Rruga e Kavajës,Tiranë
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
➡️ Endri Xhafa
📲 +355 69 392 8000
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.
 #realestate #albania  #desrealestate #prona #merrjepal #investment  #investo #shqiperia #hipoteke 
 #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #qira #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #shtepineshitjetirane2021 #architecture #interior #vlora #fier #shkodra #elbasani #shqip

📣 📣 Ulet Çmimi i apartamentit me 10.000 € 𝐍𝐠𝐚 𝟏15.𝟎𝟎𝟎€ 𝐍ë 𝟏05.𝟎𝟎𝟎€, 💥𝐏𝐄𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐓𝐀𝐍𝐈!💥 🏡 Shitet Apartament 2+1+2 (i pamobiluar) Pranë Kompleksit Delijorgji, Tiranë 🏡 💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 𝟏05.𝟎𝟎𝟎€ Sipërfaqja e tij është 92 m2 dhe ndodhet në katin e 4-t të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti organizohet në: ✅2 dhoma gjumi ✅ 1 sallon + kuzhine ✅2 tualete ✅ 1 ballkon ✅Hipotekë ✅Ashensor ✅ Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës. 📍Vendndodhja: Rruga e Kavajës,Tiranë ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ➡️ Endri Xhafa 📲 +355 69 392 8000 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #qira #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #shtepineshitjetirane2021 #architecture #Interior #vlora #fier #shkodra #elbasani #shqip

12
0
8 days ago
𝗦𝗵𝗶𝘁𝗲𝗻 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝗲 1+1 , 2+1 𝗻𝗲̈ 𝗞𝘂𝗻𝗲, 𝗦𝗵𝗲̈𝗻𝗴𝗷𝗶𝗻.

✅Ndërtimi cilësor dhe me standarte bashkëkohore vetëm 70 m larg detit e bën apartamentin destinacionin ideal për pushimet tuaja.

✅Apartamenti ndodhet në një nga resortet më të mira në zonë.

✅Brenda ambienteve të resortit ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet, pishinë, palester, qender fitnes, SPA, kënd argëtimi për fëmijë dhe siguri maksimale për ju dhe familjen tuaj.

✅ Me dokumentacion të rregullt hipotekor (çertifikatë pronësie). 

✅Çmimi i shitjes 650- 1000 Euro/m2 

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355694083999.
📧 anisa.jaupi@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.
 #realestate #albania #shengjin #imobiliare #shitje #shitje #desrealestate #prona #shqiperiaime #marketing #agjent # #property #bestintown #okazione #tiranaalbania #realtor #bestagents #njerez #forsale #kosovo #sold #merrjepal #investment #shtepineshitje #business #kosova #kune #shqiperia #hipoteke

𝗦𝗵𝗶𝘁𝗲𝗻 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝗲 1+1 , 2+1 𝗻𝗲̈ 𝗞𝘂𝗻𝗲, 𝗦𝗵𝗲̈𝗻𝗴𝗷𝗶𝗻. ✅Ndërtimi cilësor dhe me standarte bashkëkohore vetëm 70 m larg detit e bën apartamentin destinacionin ideal për pushimet tuaja. ✅Apartamenti ndodhet në një nga resortet më të mira në zonë. ✅Brenda ambienteve të resortit ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet, pishinë, palester, qender fitnes, SPA, kënd argëtimi për fëmijë dhe siguri maksimale për ju dhe familjen tuaj. ✅ Me dokumentacion të rregullt hipotekor (çertifikatë pronësie). ✅Çmimi i shitjes 650- 1000 Euro/m2 ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355694083999. 📧 [email protected] 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #shengjin #imobiliare #shitje #shitje #desrealestate #prona #shqiperiaime #marketing #agjent # #Property #bestintown #okazione #tiranaalbania #Realtor #bestagents #njerez #forsale #kosovo #Sold #merrjepal #investment #shtepineshitje #business #kosova #kune #shqiperia #hipoteke

14
0
8 days ago
Jepet apartament 2+1+2 per qira i mobiluar me arkitekt ne menyre moderne tek zona e 𝗟𝗶𝗾𝗲𝗻𝗶𝘁 𝘁𝗲 𝗧𝗵𝗮𝘁𝗲.

Apartamenti ndodhet ne nje zone me ajer te paster larg zhurmave te qytetit.

Prona organizohet : 
🔸2 dhoma gjumi, 
🔸1 sallon, 
🔸1 kend gatimi, 
🔸2 tualete,
🔸1 depo, 
🔸1 koridor, 
🔸2 ballkone,

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri.

📍 𝗟𝗶𝗾𝗲𝗻𝗶 𝗶 𝘁𝗵𝗮𝘁𝗲,𝗧𝗶𝗿𝗮𝗻𝗲 
📐 Siperfaqja e apartamentit 108 𝗆2.

𝗝𝗲𝗽𝗲𝘁 𝗺𝗲 𝗾𝗶𝗿𝗮 500 𝗲𝘂𝗿𝗼/𝗺𝘂𝗮𝗷 

Per me teper informacione na kontaktoni : 
📞 +355 69 703 2246
🌐 www.desrealestate.al
————————————————
.
.
.
. #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #konsulent #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #tiranaalbania #kosovo #tiranacity #merrjepal #shqiperia

Jepet apartament 2+1+2 per qira i mobiluar me arkitekt ne menyre moderne tek zona e 𝗟𝗶𝗾𝗲𝗻𝗶𝘁 𝘁𝗲 𝗧𝗵𝗮𝘁𝗲. Apartamenti ndodhet ne nje zone me ajer te paster larg zhurmave te qytetit. Prona organizohet : 🔸2 dhoma gjumi, 🔸1 sallon, 🔸1 kend gatimi, 🔸2 tualete, 🔸1 depo, 🔸1 koridor, 🔸2 ballkone, Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. 📍 𝗟𝗶𝗾𝗲𝗻𝗶 𝗶 𝘁𝗵𝗮𝘁𝗲,𝗧𝗶𝗿𝗮𝗻𝗲 📐 Siperfaqja e apartamentit 108 𝗆2. 𝗝𝗲𝗽𝗲𝘁 𝗺𝗲 𝗾𝗶𝗿𝗮 500 𝗲𝘂𝗿𝗼/𝗺𝘂𝗮𝗷 Per me teper informacione na kontaktoni : 📞 +355 69 703 2246 🌐 www.desrealestate.al ———————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #konsulent #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #tiranaalbania #kosovo #tiranacity #merrjepal #shqiperia

18
0
8 days ago
JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK PAZARI I RI,TIRANË.
👉 Në një zonë me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër.

✅ Kati I 3
✅ 1 dhomë gjumi + kuzhinë
✅ 1 tualet
✅ 1 ballkon
✅ I mobiluar totalisht
✅ Çmimi I qirasë 35000 𝖫/Muaj.

 ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë 
në pronë na kontaktoni.

📲0696032222

📩besard.bega@desrealestate.al

🌐 www.desrealestate.al
————————————————
.
.
.
. #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #konsulent #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #tiranaalbania #kosovo #tiranacity #pazariiri #shqiperia

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK PAZARI I RI,TIRANË. 👉 Në një zonë me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër. ✅ Kati I 3 ✅ 1 dhomë gjumi + kuzhinë ✅ 1 tualet ✅ 1 ballkon ✅ I mobiluar totalisht ✅ Çmimi I qirasë 35000 𝖫/Muaj. ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni. 📲0696032222 📩[email protected] 🌐 www.desrealestate.al ———————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #konsulent #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #tiranaalbania #kosovo #tiranacity #pazariiri #shqiperia

26
1
9 days ago